معرفی برند آرکا

معرفی برند آرکا

علی ذوالفقاری  تاریخ:  دیدگاه: 0  بازدید: 706

"آرکا" شرکت تایوانی تولید کننده ابزارآلات دستی با کیفیت بسیار بالا است که فعالیت جهانی خود را از سال 2009 شروع کرده و محصولات منحصر به فرد خود را با کیفیت بالا روانه بازار میکند.

شرکت ابزار پیشرو آسیا (آرک تولز) ARK Tools International Crop یک شرکت تایوانی تولید ابزارآلات دستی است که از سال 1998 در زمینه تولید ابزارآلات دستی شروع به کار کرده و برای برند های شناخته شده ابزارآلات سفارشی آنها را تولید میکند.

آرک تولز شامل چندین کارخانه تولید مواد اولیه و کارخانه های تولید ابزارآلات دستی در تایوان است که وابسته به تیم تحقیقاتی این شرکت همه روزه در پی تولید محصولات جدید تر و با کیفیت بالاتر تلاش میکنند. در سال 2008 گروه تحقیقاتی این شرکت توانست قوی ترین آلیاژ های تولید ابزارآلات دستی را در کشور تایوان تولید کند و به یکی از مهم ترین صنایع مادر تولید کننده مواد اولیه در تایوان مبدل شود.

آرک تولز پس از موفقیت های پی در پی و قدرتمند شدن این شرکت در سال 2009 تصمیم گرفت که محصولات تولیدی این شرکت را به صورت مستقیم به بازار عرضه کند و برند تجاری "آرکا" را به وجود آورد و ابزارآلات دستی خود را با این نام تجاری در سطح جهان به فروش می رساند.

تیم توسعه ARK با بازرسی کیفیت دقیق در تمام مراحل تولید همواره کیفیت محصولات جدید آرکا را تضمین میکند و برند آرکا را برای رقابتی وسیع و سریع در بازار آماده میکند.

آرکا یکی از برند های اصلی ابزار دستی با کیفیت بالاست که با تحقیقات متمرکز در بازار های مختلف جهانی ابزارآلات منحصر به فرد را با کیفیت بالا تولید میکند.
آرکا در زمینه توزیع ابزارآلات در آسیای شرقی، خاورمیانه، آفریقا و استرالیا دارای شرکای تجاری زیادی است که هرکدام محصولات آرکا را به صورت انحصاری برای منطقه یا کشور خاصی ارائه میکنند.
اما در سال های اخیر آرکا دست به کار شده تا با ایجاد نمایندگی های متعدد در کشور های مقصد محصولات را مستقیما به دست مصرف کننده برساند که باعث کاهش قیمت ها و افزایش سرعت توزیع گردد.
محصولاتی با نام تجاری "آرکا" در کشورهای مقصد از جمله کشور عزیزمان ایران از طریق نمایندگی های این تولید کننده به فروشگاه های تخصصی و خرده فروشان توزیع می شوند.
که ابزار پرشین قوی ترین نمایندگی پخش محصولات آرکا در ایران است و محصولات را به صورت عمده بین فروشندگان توزیع و به صورت آنلاین خرده فروشی میکند.بیشتر بخوانید:

نظر خود را وارد کنید

قوانین ارسال نظر