معرفی برند اسناپون

معرفی برند اسناپون

علی ذوالفقاری  تاریخ:  دیدگاه: 0  بازدید: 997

"اسناپون" یکی از بزرگترین و خوش نام ترین تولید کننده های ابزارآلات تخصصی و تجهیزات قوی برای مصارف حرفه ای در صعنت حمل و نقل از جمله خودرو، تجهیزات سنگین، دریایی، هوایی، فضایی و ریلی است. این برند آمریکایی در زمینه تولید و عرضه ابزارآلات دستی در سطح جهانی در جایگاه اول را دارد.

شرکت اسناپون  در سال 1920 توسط جوزف جانسون و ویلیام سیدمن با هدف تولید یک سری آچار جدید با نام "اسناپون" در  شهر میلواکی واقع در ایالت ویسکانسین آمریکا تاسیس شد. و با تمرکز بر روی کیفیت محصولات و سرعت تولید و عرضه موفق شد برند جدیدی در صنعت تولید ابزار ثبت کند.
اسناپون مرحله به مرحله وارد شاخه های دیگر ابزارآلات دستی شد و کم کم در تمامی زمینه های ابزارآلات دستی محصولاتی را ارائه میداد.
پس از آن با سرمایه حاصل از سود تولید و فروش ابزارآلات دستی وارد زمینه تولید ابزارآلات پنوماتیک، برقی و شارژی شد. اسناپون در این زمینه هم تمرکز را بر روی کیفیت قطعات و پشتیبانی محصولات قرار داد و از سایر شرکت ها خود سبقت گرفت و تبدیل به یک شرکت قدرتمند شد و نامش در کنار شرکت های بزرگ تولید ابزار قرار گرفت.
مدیریت اسناپون کار را در همینجا متوقف نکرد و با دیگر شرکت های تولید کننده ابزار قرارداد هایی برای تولید محصولاتی که اسناپون تخصصی در تولیدات آنها نداشت امضا کرد و تا کنون حدودا 25 برند معتبر تولید کننده ابزار را خریداری کره است.
اسناپون در زمینه تبلیغات فعالیت گسترده ای در سطح جهانی دارد و این امر در تبدیل شدن اسناپون به یکی از برند های اول ابزارآلات بی تاثیر نبوده است.
کارخانجات تولید و طراحی ابزارآلات دستی اسناپون در شهر های میلواکی، الیزابت‌تان و الکمونت قرار دارند.
ابزارآلات بادی و پنوماتیک و ابزار آلات برقی و شارژی همگی در شهر مورفی واقع در ایالت کارولینای شمالی تولید میشوند.
ابزارآلات بالانس و تعادل چرخ و محور ها و ابزارآلات مربوط به تایر ولاستیک و ابزارآلات مخصوص ماشین های مسابقه ای در شهر کانوی واقع در ایالت آرکانزاس تولید میشوند.
محصولات اندازه گیری و گشتاور سنج در شهرک صنعتی شهر لوس آنجلس واقع در ایالت کالیفورنیا تولید میشوند.
قفسه های ذخیره و مرتب سازی ابزارآلات اسناپون در شهر آلگونا واقع در ایالت آیوا تولید میشوند.
اسناپون در حال تولید ابزارآلات قابل حمل تشخیص و عیب یابی اتوموبیل های پیشرفته است و از چندین سال پیش تولید کننده انواع دستگاه های عیب یابی مربوط به ماشین آلات سنگین بوده که در این نوع ابزارآلات اسناپون برند اول بازار جهانی است.
محصولات عیب یابی و کنترل از راه دور خودرو در شهر سن خوزه واقع در ایالت کالیفورنیا تولید میشوند.
محصولات عیب یابی اسناپون در اروپا و برزیل تحت نام سان (sun) شناخته میشوند.
ابزارآلان اصلی اسناپون تنها توسط نمایندگی ها فروخته میشود و این شرکت از همان ابتدای کار محصولاتش را برای فروشگاه های خرده فروش توزیع نمیکند.
اسناپون همیشه این فلسفه را حفظ کرده که زمانی که مشتری برای خرید ابزار های مورد استفاده اش صرف میکند بسیار ارزشمند است و سعی کرده این زمان را به حداقل برساند.
به همین دلیل چندکیدن راهکار برای حل این مشکل ارائه کرده است که تا کنون یک مورد از آنها در سطح جهانی پیاده سازی شده اند.
فروشگاه های سیار:
فروشگاه های سیار اسناپون این مشکل را برطرف کردند و مشتریان میتوانند در محل کار و یا منزل خود از ابزار آلات دیدن کنند و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.
این فروشگاه های سیار در تمامی جشنواره ها و مراکز مربوط به ابزارآلات دستی نیز همیشه در دسترس هستند.
"اسناپون تکنو اسکپرس" یک ون بزرگ است که تمامی ابزارآلات دستی اسناپون را شامل میشود.
"راک اند رول کب" یک کامیون  شامل تمامی ابزارآلات دستی همراه انواع مختلف تجهیزات ذخیره سازی ابزار است که گزینه های سفارشی سازی محصولات را نیز شامل میشود.
این ون ها و کامیون ها در اکثر کشور هایی که با کشور آمریکا قرارداد تجاری دارند وجود دارند و با یک تماس تلفنی کوتاه در مدت زمان اندکی ابزارآلات مورد نیاز شما را به محل دلخواه برای بازدید و خرید منتقل می کنند.

نوار زمان

در سال 1975، Snap-on کارخانه تولیدی را در جانسون سیتی تنسی تاسیس کرد و در سال 2007 کارخانه را تعطیل کرد.

در سال 1998، کارگران اسناپون در شهر میلواکی در یک انتخابات شرکت کردند و به اتحادیه اتحادیه بین ‌المللی برادری تیمسترز پیوستند.

در سال 1999 اسناپون شرکت  Bahco، یک برند ابزار دستی سوئدی که خود چندین برند دیگر را خریداری کرده بود را خریداری کرد.

در سال 2011 کارخانه مورفی، کارولینای شمالی در هفته صنعت، یکی از 10 کارخانه برتر در آمریکای شد.

در سال 2013 شرکت طراحی و تولید ابزار دستی خود را در شهر میلواکی گسترش داد.

در سال 2014 شرکت Pro-Cut را به مبلغ  42 میلیون دلار خریداری کرد.

در ماه اکتبر سال 2016 شرکت  Car-O-Liner Holding AB را با 155 میلیون دلار خریداری کرد.

در ماه نوامبر 2016 شرکت Sturtevant Richmont به مبلغ 13 میلیون دلار خریداری کرد.

در ماه آوریل 2017 رئیس جمهور دونالد ترامپ از خط تولید کارخانه اسناپون در شهر کنوشا واقع در ایالت ویسکانسین بازدید کرد و اسناپون را موفق ترین و معتبر ترین تولید کننده ابزارآلات دستی در آمریکا معرفی کرد و قراردادهای دولتی بیشتری را برای شرکت های تولیدکننده ابزارآلات آمریکایی تضمین کرد.

در ماه می2017 شرکت Norbar Torque Tools Holdings Limited را با 72 میلیون دلار خریداری کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر خود را وارد کنید

قوانین ارسال نظر